Yu-Gi-Oh-Forum-Tournaments-2010
Ремонт
Yu-Gi-Oh-Forum-Tournaments-2010
Ремонт
Yu-Gi-Oh-Forum-Tournaments-2010
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Yu-Gi-Oh-Forum-Tournaments-2010

Добре дошли
 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Приятели
...
Гласувай за нас!!!
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!
Хамаче мрежи и Downloads
Dorms Info.
Warn System
Югио Фен фиксън 150x1510
Рейтинг system
Cash Система
Югио Фен фиксън 01-lar11

Рангове
Югио Фен фиксън Yu-gi-oh-1

 

 Югио Фен фиксън

Go down 
АвторСъобщение
Magician's Valkyria
"New Member"
Югио Фен фиксън 106a6b8jpg
Magician's Valkyria


Skype Skype : akasha3250
Брой мнения : 4
Cash : 4
Рейтинг : 0
Join date : 02.12.2010

Югио Фен фиксън Empty
ПисанеЗаглавие: Югио Фен фиксън   Югио Фен фиксън EmptyПет Дек 03, 2010 11:43 pm

Достатъчно адреналин за една вечер, излезнаха да се позабавляват, да се опознаят Рен и компанията но вместо това се случиха малко непиятни събития...
Компанията се разделиха оклюмали и изморени.
На две групи тръгнаха към домовете си. Теди, Тристан, Теа, Джоуи и Юги тръгнаха към общежитията..., а Киара и Рен леко по леко се придвижваха до дома й...
******************Няколко Минути по – късно******************
Рен беше полегнал на леглото в стаята на Киара и замечтано гледаше в тавана мислейки за случилото се днес. Как успяха да се забъкат в такава каша? Защо се стигна до тук? И как въобще той се забърка във всичко това...?!
- Не можех да оставя Киара да пострада... – тихо каза младият мъж.
Рен пак потъна в размисли...
Кой беше онзи Сасаки? Какво искаше от момичетата? В какво точно са се забъркали Теди и Киара?! Много въпроси без никакъв логичен отговор, само догадки...
Като се замисли той трябваше да поговори с Киара и да разбере как стоят нещата...
- Като споменах Киара, тя къде е въобще?! – Рен стана от леглото и отиде в кухнята...
Момичето ровеше да си намери аптечката, за да превърже раната на Рен...
- Най – накрая я намерих...
- Киара?!
- Рен, какво има?! Нещо боли ли те? Ох аз съм виновна за всичко, което ти се случи... Ако не беше ни защитил нямаше сега да си пострадал...
- Нищо ми няма, само една рана. Обаче кой е този Сасаки???
- Не го познавам добре, знам че Теди се е разправяла с него, за да защити едно момиче...
- Ясно...
- Рен дай да видя раната...
- Нищо ми няма...
Момичето свали блузата на Рен, взе парче памук и го напои с малко вода, а после почисти раната на ръката му...
- Рен хайде ела в стаята да легнеш да си почиваш.
- Добре. – съгласи се той...
Киара и Рен отидоха в стаята... Младият мъж легна върху леглото, а момичето седна леко до него, гледайки тъжно в ръката му и галейки нежно раната му...
- Много съжалявам.
- Спокойно. – отвърна Рен надигайки се и галейки нежно лицето й...
Момичето поддаде на ласките му, и започна да гали нежно тялото му...
Рен осъзнаваше че харесва приятелката си, че предишните чувства за заменени от любов..., но също знаеше че тази нежност от нейна страна в момента е фалшива... Всичко е под дейстивието на стрес и алкохол, но той въпреки това не можеше да устой на изкушението да я целуне..., поне веднъж..., поне сега...
Той погали устните на Киара нежно с пръст, гледаше я с нежен поглед изпълнен с много страст и любов...
После махна пръста си от устните й, обгръщайки с ръце тялото й..., и придърпвайки я в нежен капан, и постепенно впивайки устни в нейните в една изпиваща се целувка.
Желаеше я, определено не е изпитвал толкова силни чувства към никоя друга, дори и към бившата си приятелка, чието име е излишно да се споменава в момента...
Обаче не може да се възползва от Киара, не и в такъв момент... Тя сега не е на себе си, и може би не знае какво прави...
Рен се отдръпна леко и махна ръцете си от нея...
- Какво има?! Нещо не е като хората ли?
- Не нищо няма? Просто не бива да правим това Киара.
- Защо не ме ли харесваш Рен?!
- Не поставяй нещата така.
- А как?! Какво те измъчва, не те разбирам?!
- Виж ти не си на себе си. Определено не знаеш какво искаш, и какво правиш сега!
- Знам какво искам, но не мога да го получа от известно време...
- Какво искаш?! – отвърна Рен.
- Искам нежност и любов, искам да бъда обичана и ценена...
- А защо си мислиш, че аз мога да ти го дам това сега?
- Защото ти никога не си ме предавал, винаги си бил най – добрият... И защото ти имам пълно доверие...
- Киара, Киара още си малка не разбираш... – добави Рен. – Тук не става въпрос за доверие и приятелство... Става дума за чувства, който ти нямаш към мен, а имаш към онзи Кайба...
- Кайба е *Censored*, той не отговаря на чувствата ми...
- И затова търсиш утеха в мен...
- Не не разбираш Рен... Ти ми харесваш, малко преди да заминеш не осъзна ли че те гледам с други очи... Ти си идеалният, и може би не познавам друг като теб. Харесваш ми, и сега имам нужда от теб..., имам нужда от твоята нежност, от целувките ти...
Рен не знаеше как да реагира на думите й, дали наистина това беше Киара, наистина ли мислеше и чувстваше тези неща, които му сподели... Дали няма да съжалява ако направи нещо с нея...

П.п Има още части тях ще кача по късно
Върнете се в началото Go down
 
Югио Фен фиксън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Yu-Gi-Oh-Forum-Tournaments-2010 :: Yu-Gi-Oh! Свят :: Фен Фикшън/Fan Fiction-
Идете на: